LİZBON
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

         

1. Gün                   ANKARA – İSTANBUL – LİZBON

Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 06.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 2117 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.00’da İstanbul’a hareket. Saat 09.05’de İstanbul’a varış ve yapacağımız aktarma olan Türk Havayolları TK 1759 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.45’de Lizbon’a hareket. Yerel saat ile 14.45’de Lizbon’a varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu. Bu turumuzda; Rossio Meydanı, St. Georges Şatosu’nun bulunduğu şehrin tarihi bölümü, Alfama Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi ve Alfama görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2. Gün                   LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Sintra” turuna katılabilirler (70 Euro). Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lizbon’a otele dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesi’ne katılma imkanı (70 Euro). Geceleme otelinizde.

3. Gün                   LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Porto turuna (70 Euro) katılabilirler. Porto turumuzda görülecek yerler arasında Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista bulunmaktadır. Tur sonrası Lizbon’a dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

4. Gün                   LİZBON – İSTANBUL – ANKARA

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Tur sonrası havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1756 sefer sayılı uçağı ile saat 11.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.05’de İstanbul’a varış ve alacağımız aktarma olan Türk Havayolları TK 2178 sefer sayılı uçuş ile saat 20.00’da Ankara’ya uçuş. Saat 21.05’de Ankara’ya varış ve turumuzun sonu.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları ile Ankara – İstanbul – Lizbon – İstanbul – Ankara uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Belirtilen kategori otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama,

Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,

Lizbon panoramik şehir turu,

Otel vergileri,

Şehir vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri.

                                                     

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro ).

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
-
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Şehir
İletişim Telefonu
GSM
Sizi Ne Zaman Arayalım ?
İletmek İstedikleriniz
 
 
* Talebiniz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle temas kuracaklardır.
* Bu form yalnızca bilgi amaçlıdır, rezervasyon yerine geçmemektedir.
Dönem
Başlangıç / Bitiş
Kişi Başı Tek Kişi 7-12 Yaş 2-7 Yaş İlave Yatak 0-2 Yaş