MALTA TURU
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

16 Mayıs               İSTANBUL – MALTA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminali THY kontuarı önünde saat 06.20’de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1369 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08.50’de Malta’ya hareket. Yerel saat ile 10.15’te Malta’ya varış. Bizi bekleyen aracımız ile otelinize transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

17 Mayıs               MALTA

Sabah kahvaltısının ardından, Malta/Valette panoramik şehir turu. Valletta’ nın 16.YY’ da inşa edilmiş tarihi bir şehir olması ve günümüzde UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alması nedeni ile otobüs ile gezilmesi mümkün değildir. Bu nedenle şehrin ana girişi “City Gate” önünde otobüsümüzden turumuzu yağacağız. Azize Catherine Şapeli, Zafer Kilisesi, Kastilya Hanı/Başbakanlık binası ve Borsa Binası görülecektir. Ayrıca Malta Şövalyeleri’nin Büyük Osmanlı Kuşatması’ndan hemen sonra yapmaya başladıkları St John Manastırı ve Katedrali, Malta Milli Kütüphanesi, Kraliçe Victoria Heykeli ve Şövalyeler Sarayı’da diğer görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından düzenlenecek ekstra Malta folklor gösterisi (Extravaganza) ve akşam yemeği turuna katılabilirler (80 Euro). Geceleme otelinizde.

 

18 Mayıs           MALTA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra öğle yemekli Jeep Safari turuna katılabilirler (65 Euro). Malta’nin en popüler turlarında olan safari turumuz esnasında Dingli Kayalıklarına doğru yola çıkıyoruz. Kuzeybatı sahili boyunca Malta’nın kırsal bölgelerini keşfedebileceğiniz bu turumuzda öğle yemeğini tipik bir lokal Malta restoranında alıyoruz. Tur bitimi ile birlikte otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

19 Mayıs               MALTA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Malta Havalimanı'na hareket. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1370 sefer sayılı uçuş ile 11.05’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 14.25’te varış ve turumuzun sonu.

 

 

 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Malta –  İstanbul gidiş dönüş uçak bileti,

Programda belirtilen otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar,

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

Panoramik Malta şehir turu

Otel vergileri & Turist şehir vergileri.

 Profesyonel rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )  

İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)  

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
SCHENGEN VİZESİ 125 EURO
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Şehir
İletişim Telefonu
GSM
Sizi Ne Zaman Arayalım ?
İletmek İstedikleriniz
 
 
* Talebiniz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle temas kuracaklardır.
* Bu form yalnızca bilgi amaçlıdır, rezervasyon yerine geçmemektedir.
Dönem
Başlangıç / Bitiş
Kişi Başı Tek Kişi 7-12 Yaş 2-7 Yaş İlave Yatak 0-2 Yaş